+420 778 277 277 info@estela.cz

Zkušenosti

Ceníme si Vašeho názoru na naši práci, péči, přístup a komunikaci. Důvěra mezi pacientem a lékařem je základním pilířem kliniky Estela, zveřejňujeme pouze ověřené a nezávislé reálné recenze z Google a Firmy.cz.

Luz DeLuna
Luz DeLuna
10:15 29 Mar 24
Byla jsem na vicka v r.2017 a super. Zakrok probehl bez potizi a vicka se dobre zahojila. Nemejte obavy a jdete do toho pokud vam vadi previsla kuze. Za 2 tydny se to zahoji a mate pokoj do konce zivota. A cena je take prijatelna nic jsem necitila.
Iveta Tomalova
Iveta Tomalova
20:13 23 Mar 24
Kateřina Uhrová
Kateřina Uhrová
12:55 11 Mar 24
Pan doktor Kubek je jedním slovem skvělý. Je opravdu pečlivý, milý , vše vysvětlí, opravdu člověk na svém místě. Vybírala jsem lékaře , aby byl opravdu top a zvolila jsem skvěle a vždy si k němu raději kousek zajedu. Co se tyče botoxu, tak se ničeho nebojte a kontaktujte právě jeho. A sestřičku má taky velmi milou 🙂
Radka Šopíková
Radka Šopíková
08:06 24 Feb 24
Pan doktor Novák je opravdu jedním z nejlepších doktorů, jaké jsem kdy potkala. Nejen že odvedl skvělou práci, ideálně mi doporučil implantáty, které mi nejlépe sednou a prsa vypadají naprosto přirozeně, krásně se zahojily, ale i po lidské stránce je to úžasný člověk. S ním jsem neměla ani ten nejmenší strach před zákrokem, ani po něm, byl tu kdykoliv, kdy ho člověk potřeboval. Za sebe můžu jen doporučit!!!! 🙂
Alexandra Šáchová
Alexandra Šáchová
09:26 29 Jan 24
Skvělý přístup, vždy příjemná sestřička i pan doktor Kubek, jsem velmi spokojená jak s botoxem, tak výplní rtů. Velmi dostupné termíny, žádné dlouhé čekání. Doporučuji.
Kristina Blatná
Kristina Blatná
08:12 16 Jan 24
Pan doktor Kubek umí vysvětlit vše s laskavostí, trpělivostí a velkou empatií. Sestřička je velmi přátelská a ochotná. Oba společně vytvářejí prostředí, které dělá návštěvu lékaře příjemným a bezproblémovým zážitkem. Velmi doporučuji a oceňuji jejich profesionální přístup a vstřícnost.
Vero Nika
Vero Nika
12:13 23 Nov 23
Plastickou chirurgii rozhodně doporučuji. Byla jsem na horní víčka a mám něco přes měsíc po operaci. Pan doktor Novák je velmi empatický a profesionální, taktéž jeho milá sestřička. Děkuji.
Kateřina On
Kateřina On
16:53 20 Nov 23
Dobrý den, pan doktor Kubek je velice vstřícný a milý, sestřčka také, vše vysvětlil, poradil.Určitě přijdu znovu
Andrea S Daniels
Andrea S Daniels
21:18 22 Oct 23
Pan doktor MUDr. Tomas Kubek je znalec sveho oboru. Naprosto profesionalni a individualni pristup ke klientum. Vysledky
Cácorka Němcová
Cácorka Němcová
12:54 15 Aug 23
Dala jsem na recenzi a nezklamala. Perfektní přístup, perfektní výsledek pana doktora Kubky. Člověk by tam nejraději chodil každý den, už jen kvůli té příjemné atmosféře v ordinaci☺️
Michal Helis
Michal Helis
03:56 18 Jul 23
Pan doktor je milý a usměvavý profesionál a pokaždé je výsledek perfektní. Včerejšek perfektní a zákrok takřka bezbolestný. Dostupné ceny a vřele doporučuji všem.
Hana Klvačová
Hana Klvačová
09:16 19 Jun 23
Kateřina Jursová
Kateřina Jursová
18:09 01 Jun 23
Přístup s jakým se na tomto místě setkáte ,vám bude připadat jak z krásného snu. Malá ovšem velmi útulná ordinace, usměvavý pan doktor i sestřička. Absolutně profesionální a lidské chování . Vše vysvětleno do detailu , nadstandardní jednání mne opravdu v této době překvapilo. Nezbývá než zkusit na vlastní kůži a to doslova ❣️
Jana Chaloupkova
Jana Chaloupkova
15:12 20 Mar 23
Velice vstřícný , pečlivý a profesionální přístup . Příjemné prostředí. Zákrok naprosto bezbolestný . Výsledek úžasný . Mohu jen doporučit .
Kučera Kučera
Kučera Kučera
17:39 26 Jan 23
Bezvadná klinika , Doktoři Novák a Kubek jsou mistři ve svém oboru 🙂 co se sestřiček týče jsou taky velmi příjemné . Prostředí krásné a čisté. Rozhodně doporučuji. Beze strachu se jim můžete svěřit do péče 🙂 👍👍👍☀️☀️☀️☀️❤️❤️❤️
Michaela Novotná
Michaela Novotná
10:45 17 Jan 23
Ze srdce doporučuji pana doktora Kubka i jeho úžasnou sestříčku. Pan doktor má velice lidský přístup, je moc ochotný, milý, profesionální, všechno mi krásně vysvětlil a probral. S výsledkem jsem naprosto spokojená a je to přesně dle mých představ. Určitě se sem budu ráda vracet. 🙂 🙂 Moc děkuji za vše a přeji jen samé spokojené klienty !!!
Jana T.
Jana T.
10:53 09 Jan 23
Příjemná paní doktorka i sestra, blefaroplastika dopadla na výbornou, jsem rozzářená v obličeji a až něco bude potřeba upravit, vrátím se. Děkuju mockrát
Kateřina Horáčková
Kateřina Horáčková
13:44 03 Nov 22
Vedle krásných a vyšperkovaných plastických klinik, může poliklinika Horníkova lehce připomínat chudou Popelku, ale... Čeká na vás moc pěkná ordinace, příjemná, stále se usmívající sestra a hlavně pan doktor Kubek. Empatický profesionál, který poradí, doporučí, navrhne a naprosto bezbolestně aplikuje (v mém případě 2 lokace botox) přesně tak, abyste vypadala /vypadal odpočatě, svěže a přirozeně. A to za cenu, která je, ve srovnání s konkurencí, velmi sympatická. Takže určitě doporučuji. Kateřina Horáčková Jírů
Mgr. Alžběta Vacková
Mgr. Alžběta Vacková
11:48 10 Oct 22
Příjemný a profesionální tým. Mohu jen doporučit, pak doktor působí moc mile a empaticky.
Helena Dominikova
Helena Dominikova
18:21 27 Sep 22
100% spokojenost s panem doktorem Kubkou.Doporučuji všem ženám i mužům ,kteří chtějí dobře vypadat!
Lenka Matějíčková
Lenka Matějíčková
10:54 02 Sep 22
Jsem naprosto spojena s přístupem pana doktora Kubka. Vždy vše vysvětlí, poradíuk, zkonzultuje. Je milý, šetrný, empatický a profesionální! Doporučuji !
Ilonka Medrikova
Ilonka Medrikova
07:40 15 May 22
Přidávám se s kladnou recenzí. Chodím k panu doktorovi Kubkovi na botox pravidelně a posledně jsem přidala výplně kyselinou hyaluronovou v dolní části obličeje. Neskutečně skvělý výsledek. Pan doktor má opravdu cit a zlaté ruce. Jsem šťastná, že jsem ho objevila a mohu být jeho pravidelnou klientkou.
Dáša Vicenová
Dáša Vicenová
13:23 11 Apr 22
Maximální spokojenost! Pan doktor i sestřička jsou velmi vstřícní a ochotní. Výsledek zákroku perfektní. Ještě jednou moc děkuji.
Radka Skalnikova
Radka Skalnikova
07:32 04 Apr 22
Velmi úžasný přístup,skvělý pan doktor,který se vším poradí,doporučí co je pro vás nejvhodnější . Výsledek super,vždy se ráda vrátím 🙂
Hana Chylíková
Hana Chylíková
20:32 02 Apr 22
Pan doktor Kubek je opravdu "profík". Vyslechne, poradí, navrhne nejlepší řešení, ale nic nevnucuje. Je milý, vstřícný a má skvělý přistup k lidem.S jeho prací jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji!
Natálie Novosadová
Natálie Novosadová
22:32 26 Feb 22
Naprostá spokojenost! Velmi doporučuji pana doktora Kubka. Cením si nejen jeho lidského přístupu, pan doktor byl velice ochotný, vstřícný, všechno semnou pečlivě probral, vyhověl mým požadavkům a zároveň přidal svůj odborný názor. Výsledek je velmi povedený! 🙂 Rozhodně se budu k panu doktorovi opakovaně vracet. Ráda bych pochválila i paní sestřičku, která byla velmi usměvavá, profesionální a trpělivá 🙂 Musím ještě dodat, že díky profesionálnímu a lidskému přístupu byl zákrok téměř bezbolestný 🙂 Moc dekuji!
Sylva Klézlová
Sylva Klézlová
10:28 17 Feb 22
Absolutní spokojenost, skvělá komunikace, pan doktor Kubek je velice milý, ochotný a usměvavý muž. Vše přesně a důkladně vysvětlí. Mohu vřele doporučit.
Radka K.
Radka K.
10:17 14 Feb 22
Na této klinice jsem si u MUDr. Chaloupkové nechala upravit horní víčka již na začátku prosince. Nyní, s odstupem času, mohu již srovnávat. Víčka nádherně zahojená, jizva není vidět. Oči celkově hodně prokoukly. Na zákrok jsem šla s velkým strachem, ale nakonec vše proběhlo úplně bezbolestně. Tuto kliniku mohu jen a jen doporučit!! Přeji Vám hodně takto spokojených klientů 👍
Adéla Dřevikovská
Adéla Dřevikovská
12:24 07 Feb 22
Spokojenost na 110%! Ne vždy platí, že plastická chirurgie musí mít předražené zákroky a reklamy s celebritami na každém kroku.. vždy se ráda vracím a vracet určitě ještě budu 😃 Pan doktor Kubek, jednička ve svém oboru. 👌
Marcela Vojtechova
Marcela Vojtechova
22:24 04 Feb 22
MUDr.Tomáš Koubek je výborný plastický chirurg,jeho práce je perfektní, precizní a výsledek vždy dokonalý.Už tři roky jsem s jeho prací i přístupem velmi spokojená a můžu všem jen doporučit.
Gabriela Šeligová
Gabriela Šeligová
15:14 31 Jan 22
Naprostá spokojenost jak s panem doktorem Kubkem tak s panem doktorem Novákem.A musím i velice pochválit sestřičky.Profesionální a lidský přístup s výbornými výsledky.Děkuji a vřele doporučuji.
Jarka Hrubešová
Jarka Hrubešová
15:47 17 Jan 22
Mé obavy ze samotného zákroku, byly naprosto zbytečné.Paní doktorka Zuzana Chaloupková je naprosto úžasná a šikovná.V podstatě bezbolestný zákrok, operace horních víček a výsledek dokonalý. Pokud někdo váháte, jděte do toho, můžu jenom doporučit.
Katerina Splichalova
Katerina Splichalova
11:58 02 Dec 21
Jen doporučuji, veliká spokojenost,milá sestřička a pan doktor má mé velké Poděkování. S tak luxusním výsledkem jsem ani nepočítala 🙂
Josef Bednář
Josef Bednář
18:14 28 Nov 21
Dr. Kubek je pohodář, co mi dobře a bezbolestně odstranil znamínko.
Petra PK
Petra PK
11:36 23 Nov 21
Vse perfektni, velmi vstricny a profesionalni pristup. Chodim k panu MUDr. Kubkovi, uz pres dva roky a vzdy jsem s vysledkem maximalne spokojena. MUDr. Kubek je odbornik na svem miste, je to vyjimecny lekar, zakroky dokaze perfektne vysvetlit a nasledne aplikace jsou temer bezbolestne. K tomu bonus, vzdy umi rozveselit, uklidnit, i presto, ze je clovek nervozni ze zakroku. Vysledky jsou uzasne.
Martina Gröller
Martina Gröller
15:22 19 Nov 21
Pan Dr. Novák má příjemný přístup, zákrok na horních i dolních víčkách proběhl skvěle.Při konzultaci mi bylo srozumitelně vysvětleno jak bude vše probíhat. Termín jsem dostala rychle a i následná péče byla na jedničku z hvězdičkou. Výsledek je perfektní a jsem nadmíru spokojená.
Kateřina Mouralová
Kateřina Mouralová
16:27 18 Nov 21
K panu doktoru Kubkovi chodim uz nekolik let na botox i aplikaci kyseliny hyaluronove a vzdy jsem byla maximalne spokojena. Vysledek skvely a naprosto expresni! Dnes jsem byla na aplikaci botoxu proti poceni pod pazi a uz se tesim na vysledek. 🙂 Vubec to nebolelo a bylo to fajn. Uz jsem objednana za 14 dni na odstraneni znamenek laserem. Moc doporucuji, nej pan doktor!!!
Liduska Foltynova
Liduska Foltynova
10:59 28 Oct 21
Skvělý tým specialistů na nejvyšší úrovni. Perfektní jednání i péče. Za mne velká spokojenost s operací očních víček. Také kamarádky, které využily této kliniky i k různým jiným úkonům, mají velmi dobré zkušenosti a jsou nadšené. Nikdy neriskuji, mám ráda prověřené a vyzkoušené a tady je to super!
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Zpětná vazba je důležitá pro nás pro každodenní práci a touhu se neustále zlepšovat a Vaše zkušenosti jsou zase důležité pro ostatní pacienty a klienty a jejich rozhodnutí svěřit svou důvěru lékaři a klinice.

Chcete nám něco sdělit?

Ozvěte se, těšíme se na Vaši zprávu.